Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.

 


 


 

 

 


 

 

 

 

 

TERMÍN DODÁNÍ OBJEDNANÝCH PRODUKTŮ

Většina nabízených produktů se začne vyrábět na základě Vaší objednávky, proto je termín expedice přibližně 15 až 25 pracovních dní.

 

Cena dopravy do

ostatních států EU

 

Transport nach Deutschland

Preis 8-12EUR

 

 

Transport do Polski

Cena 8-12 EUR

 

 

 

Doprava na Slovensko

(PPL)

Cena 7,6-12 EUR

 

Transportation to United Kingdom

Price 22-52 EUR

 

 

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

naše cena 170,00 Kč (7,11 EUR)
naše cena 6 300,00 Kč (263,34 EUR)

ANKETA

BAVILO BY VÁS STAVĚT ZE SÁDROVÝCH CIHLIČEK ?

ANO 53% NE 13% NEVÍM 13% UŽ STAVÍM 21%

 

 

 

 

 

 

 

PARTNEŘI:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Fotogalerie, Videa » VAŠE STAVBY
Petr Matásek, Brno

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ


Petr Šimák a syn

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Dobrá práce
REÁLNÉSTAVBY
08.05.2017 22:16

Střední průmyslová škola stavební Josefa Gočára

VÍTĚZSTVÍ VE FINÁLE SOUTĚŽE SOLLERTIA PRAHA
Radní hl. m. Prahy pro oblast školství a evropské fondy Ing. Mgr. Irena Ropková pověřila celkem osm škol k uspořádání dovednostních soutěží SOLLERTIA v různých oborech. Dne 24.4.2018 proběhlo finálové kolo soutěže SOLLERTIA PRAHA v oboru STAVEBNICTVÍ. Soutěže se zúčastnily celkem 3 pražské školy. Naší školu reprezentoval čtyřčlenný tým žáků třídy 3.E ve složení Alexandra, Hanka, Šimon, Lucie. Soutěžící navrhli studii energeticky soběstačného rodinného domu v Praze v Hostavicích. Vytvořili model v měřítku 1:20 sestavený z dílů reprezentující skutečné stavební výrobky (cihelné bloky, kovové armatury, překlady, části krovu, okna, dveře, klempířské výrobky, tepelné izolace atd.). Svůj návrh prezentovali ve finálovém kole a obsadili, stejně tak jako naše týmy v předchozích dvou ročnících této soutěže, 1. místo. Celému týmu gratulujeme a přejeme mnoho dalších úspěchů.NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Střední odborná škola Jarov

Dne 14. 5. 2018 se žáci třídy 3DST zúčastnili vyhlášení výsledků Sollertia 2018 v Brožíkově síni na Staroměstské radnici. Soutěž byla pořádána Magistrátem hl. města Prahy s velmi zajímavými oceněními, která předávala Ing. Mgr. Irena Ropková, radní hl. m. Prahy.

Žákům se podařilo umístit se na velice pěkném třetím místě mezi středními školami se stavebním zaměřením v Praze. Soutěžilo se v návrzích rodinných domů a součástí bylo i zhotovení stavby v měřítku 1:20. Žáci naší školy se zhostili tohoto úkolu dobře a zodpovědně.

Děkujeme Matěji, Tomáši, Lukáši, Ondřeji za výbornou reprezentaci naší školy.NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Foto z rozpracovaného projektu od Michala Lopota
Foto z mého rozpracovaného projektu z ukázky prezentace řezu stavbou.


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Krásně zpracovaný řez stavbou
REÁLNÉ STAVBY
11.09.2018 06:37
Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Horšovský Týn
NÁZORNÁ VÝUKA – PROPOJENÍ TEORIE S PRAXÍ Naše „stavba“ je dokončena. Jsme všichni spokojeni a zároveň rádi, že jsme u konce. Nebylo to vůbec jednoduché, ale strašně nás to bavilo! Ale hlavně, zjistili jsme spoustu věcí, které bylo nutno si ujasnit, a k tomu by samotná teorie nestačila. Takže zhodnocení na závěr – rozhodně ne ztracený čas a mnoho získaných poznatků.

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ


Foto z rozpracovaného projektu od Lukáše Blinky

Foto z rozpracovaného projektu od Richarda Gardla