Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

 


 


 

 

 


 

 

 

 

 

TERMÍN DODÁNÍ OBJEDNANÝCH PRODUKTŮ

Většina nabízených produktů se začne vyrábět na základě Vaší objednávky, proto je termín expedice přibližně 15 až 25 pracovních dní.

 

Cena dopravy do

ostatních států EU

 

Transport nach Deutschland

Preis 8EUR

 

 

Transport do Polski

Cena 8 EUR

 

 

 

Doprava na Slovensko

(PPL)

Cena 7,6 EUR

 

Transportation to United Kingdom

Price 22-52 EUR

 

 

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

naše cena 2 350,00 Kč (94,00 EUR)

ANKETA

BAVILO BY VÁS STAVĚT ZE SÁDROVÝCH CIHLIČEK ?

ANO 58% NE 12% NEVÍM 11% UŽ STAVÍM 19%

 

 

 

 

 

 

 

PARTNEŘI:

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Staň se malým, velkým stavitelem a postav si modely budov s


postupy jako ve skutečnosti, cihlu po cihle.

 

Chceš si vyzkoušet jak se staví domy od základu až po střechu?

Vytvoř si vlastní projekt, nebo se podívej na naši stavebnici s projektem a podrobným návodem, kterou se můžeš nechat inspirovat. S našimi díly si vyzkoušíš stavbu domu od základu až po střechu, cihlu po cihle.

Začni výkopem pro základ a to přímo do hlíny. Vysypej štěrkem, polož armaturu, kanalizační trubky, a pokud to chceš dotáhnout do dokonalosti, tak přiveď do svého modelu i elektroinstalaci.


Pokračuj stavbou obvodového zdiva a vnitřními příčkami, které si můžeš omítnout. Pokud si troufneš, polož dlažbu a obklady. Jestli ti jedno patro nestačí postav betonový strop z nosníků, vložek, kari sítě a to vše vylij betonem a máš dokonalý strop pro další podlaží. A jestli ti už stačí přízemní podlaží dokonči stavbu stavbou krovu a pokládkou střešní krytiny.

 

výkop základu

 

Určitě se podívej na naše videa, uvidíš vše potřebné a pokud si nevíš rady napiš na náš facebook  nebo na náš email: realnestavby@email.cz popř. restamodel@email.cz .